Studencka Ocena Sesji

Cześć!

W ostatnich dniach, jako przedstawiciele Rady Kół Naukowych, przyłączyliśmy się do inicjatywy zorganizowanej przez Zespół Społecznej Odpowiedzialności Uczelni koordynowany przez prof. UEK dr. hab. Pawła Wołoszyna, której celem jest poprawa relacji pomiędzy studentami naszego Uniwersytetu, a jego Władzami. Reprezentując znaczącą społeczność w ramach środowiska akademickiego, chcemy aktywnie przyczyniać się do podnoszenia jakości funkcjonujących w ramach UEK procesów i podejmowanych działań. Cały projekt nazywa się UEK Data HUB i opierać się będzie na analizie danych pozyskiwanych ze środowiska akademickiego, które posłużą do poprawy działania najistotniejszych obszarów.

Pierwsza z inicjatyw dotyczyć będzie trwającej w naszym środowisku sesji egzaminacyjnej. Badanie pt. Studencka Ocena Sesji ma umożliwić nam zebranie informacji nt. jej przebiegu. Potrzebujemy Waszego zaangażowania w proces pozyskiwania danych, dlatego zapraszamy do wypełniania i udostępniania ankiety zawierającej szereg pytań, które umożliwią nam trafne zdiagnozowanie i potwierdzenie dotychczasowych problemów, pozwolą rozeznać się w Waszych opiniach dotyczących organizacji, przebiegu i jakości egzaminów oraz zaliczeń. Zbierane anonimowo dane posłużą nam w złożonym procesie analiz. Wszystko po to, aby naprawić to co nie działa i skorzystać z tego co już funkcjonuje dobrze i na czym możemy bazować.

Jeszcze raz zachęcamy Was do wzięcia udziału w ankiecie i obserwowaniu naszej aktywności. Już wkrótce przekażemy Wam więcej szczegółów odnośnie podejmowanych działań przez Zespół Społecznej Odpowiedzialności Uczelni i Radę Kół Naukowych.

Studencka Ocena Sesji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *