Zaczynamy!

Cześć!

 

Nasza wizja rozwoju RKN staje się rzeczywistością! Przez wakacje rozmawialiśmy na temat zmian z władzami uczelni, pytaliśmy o zdanie opiekunów kół naukowych oraz przy pomocy ankiety dyskutowaliśmy z Wami. Przyszedł zatem czas, aby raz jeszcze podsumować i wprowadzić w życie wypracowane rozwiązania – stworzone po to by ułatwić funkcjonowanie Kołom, jak i RKN.

 

Zapewne niektórzy z Was słyszeli o nowej instytucji powołanej specjalnie dla Rady Kół. Potwierdzamy! Obok RKN funkcjonować będzie Fundacja Projektów Studenckich. Dzięki niej w prosty sposób będziemy mogli rozmawiać z biznesem, upraszczać procedury, czy uwzględniać działalność w kole na rzecz praktyk zawodowych. Powstaje również platforma online, dzięki której zarządzanie projektami wejdzie na zupełnie inny - rynkowy poziom.

 

W zakładce dokumenty (dostępnej po zalogowaniu) przekieruje Was do prezentacji zawierającej zagadnienia i wątki, które poruszymy i opiszemy na zbliżających się spotkaniach.

 

ZATEM:

- jeśli jesteś nowym prezesem koła, to przyjdź i poznaj nas w środę - 11 października,

o godzinie 18:00 w sali G1.

- jeśli zaś kolejny rok prowadzisz koło naukowe, to spotkaj się z nami w czwartek – 12 października, o godz. 18:00 w sali G1.

 

Nieprzekonany(a)?

Wspomniane spotkania, to niepowtarzalna okazja, by zapoznać się ze szczegółami strategii rozwoju RKN i Kół, poznać plan na zbliżające się wydarzenia (tj. Targi Kół Naukowych) oraz zaznajomić się z naszym kalendarzem na najbliższy czas.

 

Do zobaczenia!

Zarząd wraz z zespołem ds. rozwoju RKN

 

 

 

 

Zaczynamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *