Nowe możliwości – podsumowanie!

Witajcie w nowej rzeczywistości RKN’u - obiecywaliśmy Wam przed wakacjami zmiany i dotrzymaliśmy słowa. Ostatnie dwa dni poświęciliśmy na spotkania z Wami, aby przedstawić rozwiązania które przygotowaliśmy.

Jeszcze raz dziękujemy za to, że poświęciliście nam jeden z tych wieczorów i podzieliliście się z nami swoimi uwagami. Chcielibyśmy zebrać w garść wszystkie informacje, jakimi się z Wami podzieliliśmy.

Co przed nami?

W trakcie następnych trzech miesięcy będziemy wdrażać i testować nowe rozwiązania, które dopełnią  procesu zmian. Jest to dla nas niezwykle ważny czas, w którym chcemy skupić szczególną uwagę na komunikacji z wami. Naszym celem na ten okres jest pozyskanie od was jak największej ilości informacji które pozwolą nam dopracować szczegóły przygotowanych dla was rozwiązań. Podejmiemy kolejne kroki ku budowaniu marki RKN zarówno w naszym środowisku akademickim, jak i na rynku, wśród firm. Szczegóły podamy Wam już w przyszłym tygodniu!

Za niedługo oficjalnie zaprezentujemy platformę, która umożliwi Wam oraz innym studentom zarejestrowanie się i utworzenie indywidualnych kont dających dostęp do zupełnie nowych możliwości rozwoju i pracy nad projektami. Jesteśmy pewni, że wiele świetnych pomysłów nie mogło ujrzeć światła dziennego na szerokim rynku ponieważ napotykało wiele barier a przez to nie miało wystarczającej siły przebicia. Chcemy to zmienić i pozwolić Wam rozwinąć skrzydła!

Rozwiązania

Konta utworzone w ramach platformy pozwolą  zarządzać wszelkimi realizowanymi przez Was projektami oraz tworzyć nowe. Wykreowany system pozwoli koordynować szereg obszarów, takich jak zespół i rekrutacja, marketing, finansowanie projektu oraz operacje z nimi związane - w tym wszelka administracja. W warunkach wysokiej konkurencji firmy coraz częściej poszukują możliwości realizacji części zadań w formie projektów. Te - realizowane w odpowiedni sposób pozwalają redukować ryzyko oraz poszukiwać przewagi konkurencyjnej. Chcemy wykorzystać tą szansę i stworzyć środowisko które pozwoli wam współpracować z przedsiębiorcami oraz oferować im prawdziwą wartość rynkową!

Co już teraz?

Zanim jednak ruszy platforma, już teraz udostępniamy Wam pod adresem:

rkn.edu.pl

wypracowane przez nas beta rozwiązania, a wśród nich, panel formularzy dotyczące spraw administracyjno-operacyjnych, takich jak odblokowanie środków czy rezerwacja sal. Z czasem, te i opisane powyżej możliwości znajdziecie na platformie, na którą będzie przekierowywał Was powyższy adres.

O dalszych postępach będziemy Was informować od teraz za pomocą

  • newsletter’a
  • facebook’a

Prezentacja podsumowująca zmiany

Zarząd RKN i Zespół ds. reorganizacji

Nowe możliwości – podsumowanie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *